חיפוש עסקה
בחלונית זו ניתן לקבל מידע אודות בית העסק בו בוצעה עסקת חיוב ונרשמה תחת החיוב החודשי, לקבלת המידע מלאו את הפרטים.
תאריך:
 
סכום:
 
4 ספרות אחרונות:
 
הזן קוד אבטחה:
 Captcha   
 

הצוות שלנו

אלון אלבז
מייסד, מנכ"ל
אלון אלבז הוא יזם מוכשר, עם הצלחה של שנים בבניית עסקים מהשלב ההתחלתי. הוא החל את הקריירה שלו בתעשיית המסחר הממוחשב בתחילת שנות ה-90, בניו יורק, שם הוא התנסה בניהול מערכות ורשתות. עובדה זו סייעה לו לחזור לישראל ולהקים את Netpay כשמטרה אחת מנחה אותו; לסייע למיליוני אנשים ברחבי העולם לנווט באינטרנט ולבצע את עסקאותיהם במוצרים ושירותים באופן בטוח יותר, מהיר יותר, חכם יותר ואמין יותר.
בן פלצ'ר
-
-
אילן ורד
סמנכ"ל כספים
-
זאב לביא
מנהל פיתוח
זאב החל את הקריירה המקצועית שלו בשנת 1997, כמפתח תוכנה בכיר בחברת Compunet Ltd. עם מעל ל-18 שנות ניסיון בפיתוח פלטפורמות מסחר אלקטרוני, זאב הוא ארכיטקט המערכת של החברה. הוא בעל תואר שני בהנדסה ומדעי מחשב מ- Nassau Community College, ארה"ב.
ברוך אלפיה
-
-
יוסף דן
-
-
מאי ידידיה
מנהלת מכירות
הקריירה של מאי החלה בארה"ב. שם, בתקופה של 15 שנים, היא ביצעה מספר תפקידי ניהול ופיתוח עסקי, במגוון רחב של תעשיות. עם שובה לישראל, היא הצטרפה לצוותNetpay . עם כוח הרצון שלה ואופיה הכובש, היא נחושה להשיג את יעוד החברה ומטרותיה. מאי בעלת תואר ראשון במדעי מחשב מ- CUNY, Queens College, ארה"ב.
יניב בניון
-
-
פלורה שרף
מנהלת חשבונות
לפלורה 23 שנות ניסיון ניהולי ותפעולי בתעשיית כרטיסי האשראי. לפני עבודתה ב-Netpay היא עבדה כמנהלת משמרת ב'יציל', מקבוצת ויזה כאל. פלורה אוהבת את העבודה בתחום הפיננסיים והתלהבותה מעבודתה ניכרת בתוצאות.
דניאל בללי
-
-
יוליה נבצ׳רה
-
-
אורן בר-גיל
-
-
שרי גולדשטיין
-
-
לוז ונסה בקה אוליברה
מנהלת מכירות
ונסה משמשת כנציגה של Netpay בדרום אמריקה ואחראית על קשרי לקוחות. היא נולדה בדרום אמריקה ויש לה ידע, ניסיון והתמצאות בשוק זה, אותם היא מנתבת לגיוס לקוחות. לונסה קשרים עסקיים ענפים ביבשת והיא מתווכת עבור חברות שמעוניינות לחדור לשוק הדרום אמריקאי וזקוקות לאיש קשר.